Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Adam Mišík + Ibby and Crew pro Be Charity
čen. 28

Adam Mišík + Ibby and Crew pro Be Charity

nám. Winstona Churchilla 1800/2, Praha

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

Adam Mišík má za sebou jarní klubové turné „Včera bylo pozdě“ a ještě před začátkem prázdnin odehraje v Praze koncert pro Nadační fond Be Charity.

Adam v roce 2013 jako šestnáctiletý nahrál svůj sólový debut Parfém a stal se objevem roku v anketách Český slavík, Óčko a Evropa 2, deska poté vyšla v červnu 2014. Mnohými fanoušky byl objeven díky účasti v první řadě nejsledovanějšího pořadu Tvoje tvář má známý hlas v roce 2016. V roce 2018 svůj um rozšířil o boxování — zahrál si boxera v seriálu První republika, a tančení — zasoutěžil si ve StarDance. Více se také začal věnovat dabingu, stal se oficiálním hlasem Toma Hollanda, známého z role Spider Mana. Dlouhodobě se také věnuje dobročinným aktivitám, například pro organizaci Život dětem. A nově nyní i pro Be Charity. Výtěžek společného koncertu Adama Mišíka s kapelou Ibby & Crew jde do poslední koruny na podporu rehabilitací Elizabeth Emily Kmoškové, která má diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu, nemocné plíce a poruchu příjmu potravy.

Ibby and Crew jsou posádka kolem Ibbyho, známého z hudebních spoluprací třeba s novocirkusovým souborem Cirk La Putyka, s herečkou Annou Polívkovou nebo s dvojicí Calm Season. Tvoří ji přední čeští muzikanti mladé generace – basista Josef Abraham Mikulka, saxofonista Petr Janda, klávesista a trombonista Jakub Žídek, kytarista Vít Štaigl, klávesista a trumpetista Jan Řeháček a bubeník Zdeněk Puchmeltr Jr. Během koncertu Crew zahraje nejen songy z Ibbyho EP Déjà vu, ale také písničky připravované pro novou desku (vyjde na začátku roku 2023). Stylově se jedná o mix popu, soulu, folku a country – a to všechno v rozmanitých aranžích.

Interpreti