Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Bee Gees The Show + DJ Vincent Vega
kvě. 25

Bee Gees The Show + DJ Vincent Vega

Veveří 113, Brno

Vstupenky

Informace o akci

Hudba bratrů Gibbových zazní naživo v říjnu 2020 na Bee Gees The Show z londýnského West Endu v podání formace You Win Again. V pátek 23. 10. 2020 v Sono Centru v Brně a den před tím v pražské Hybernii.
V brněnském Sonu nejdříve zahraje DJ Vincent Vega svůj speciální set z vinylů s výběrem funky hitů od Prince, Brand New Heavies, Jamese Browna, Cool and The Gank, Earth Wind And Fire, Ray Charlese a dalších funky hvězd. Po skončení show bude pokračovat 70´s disco afterparty s tanečními hity od Abby přes Blondie až po Bee Gees.
Britská skupina Bee Gees byla založena v 50. letech, stylově se pohybovala na pomezí popu, rocku a disko, a ačkoli již zanikla, jejich hity nevymizely z playlistů rozhlasových stanic. Zazní skladby ze všech tvůrčích období kapely z 60., 70. a 80. let, a to včetně hitů, které Gibbovi napsali pro umělce jako Celine Dion, Diana Ross nebo Dolly Parton. K poslechu budou známé skladby Night Fever, Stayin’ Alive, More Than A Woman, You Should Be Dancing, How Deep is Your Love?, Jive Talkin’, Tragedy, Massachusetts, Words, I’ve Got to Get a Message to You, Too Much Heaven, Islands in the Stream, Grease, If I Can’t Have You a spoustu dalších.

Interpreti