Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

BRAVE RIVAL
bře. 22

BRAVE RIVAL

Štefánikova 75/8, Brno

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

BRAVE Rival (UK)
Brave Rival nejsou jako ostatní kapely. Jsou lepší… a možná jsou dokonce současnou nejlepší bluesrockovou a soulovou partou v celé Velké Británii!!! Jejich jedinečná koncertní kombinace nádherně harmonických hlasů, kytarových sól, tvrdých bicích a silných basů nabízí opravdu nakažlivě rockpopový supersound.

Chloe Josephine – sólový zpěv, Lindsey Bonnick – sólový zpěv, Ed Clarke – sólová kytara, Billy Dedman – baskytara, Donna Peters – bicí

Muzikanti jsou inspirováni hudebníky jako jsou či byli Aretha Franklin, Fleetwood Mac a Led Zeppelin. Soubor nabízí styl a zvuk, který jako byste znali, ale přesto jste ho dosud neslyšeli. Brave Rival jsou kapela na doslova hvězdném vzestupu, nažhavená mašina, jedoucí na všechny válce a chystající se vzít hudební svět čelním útokem. Vítěz BBA (British Blues Awards) za rok 2023!

Brave Rival jsou zbrusu novou bluesrockovou a soulovou mašinou z jižní Anglie. Kapela totiž pochází přístavního Portsmouthu. Nabízí silné a krásné zdvojené vokály nádherně harmonických hlasů (Chloe Josephine a Lindsey Bonnicková). Na sólovou kytaru vyhrává dramatická kytarová sóla a tvrdé rockové riffy Ed Clarke. A to vše drží pohromadě rytmická lokomotiva Billyho Dedmana (baskytara) a Donny Petersové (bicí).