Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

David Pomahač
úno. 22

David Pomahač

Palackého 16, Nové Město na Moravě

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

“Všechno je to jenom jedna stejná písnička”
Křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v pozici písničkáře. Romantik, poetik a melancholik v jednom balení s písněmi o hledání toho, co vlastně hledáme úplně všichni.
David Pomahač míří na sólovou dráhu, kterou uvede na podzim novým albem.
Založil projekt Bez peří, devět let strávil v Houpacích koních, tři roky prožíval večírek doprovodné kapely Xaviera Baumaxy. Rok 2010 dal vzniknout urban folkovému duu Kieslowski. Intimní výpovědi stojící na zvuku kytary, piana, dvou hlasech a Davidových textech si získaly početnou fanouškovskou základnu a naplněné koncerty doma i v zahraničí. Kieslowski vydali tři alba, několik EP, byli nominováni na hudební cenu Apollo.
“Éra Kieslowski je u konce, písničky ale zazní během mých koncertů. Mám je rád a jsou součástí mýho příběhu. Nový album bude intenzivní, hravý, zábavný, hlasitý, čekám od sebe, že s ním odehraju s ním ty nejlepší koncerty. Snažím se neustále dělat věci líp, snad i jinak a hlavně intenzivněji, než doposud,” dodává David.
Kromě připravované sólovky, kterou pokřtí v prosinci v pražském Café V lese, pokračuje také ve spolupráci s Martinem “Bonusem” Tvrdým na projektu Tvrdý/Pomahač. Je také iniciátorem koncertní série

Interpreti