Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Dean Lewis
bře. 4

Dean Lewis

Bubenské nábřeží 306/13, Praha

Vstupenky

Informace o akci

Z každého singlu Deana Lewise se stal globální hit a třeba píseň Be Alright před dvěma lety kralovala i domácím rádiím a streamům a dodnes patří mezi nejúspěšnější skladby na Spotify vůbec. Kouzelný hlas a dojemné písně, po vyprodané pražské premiéře v klubu Roxy přijede australský hudební zázrak s chystaným třetím albem The Epilogue příští rok do klubu SaSaZu.
 
Dean Lewis v Praze vystoupí 4. března 2025. Vstupenky (840–1240 korun) budou v prodeji od 14. června.
 
Debutová deska Deana Lewise A Place We Knew z roku 2019 a spolupráce s hvězdným DJem a producentem Martinem Garrixem vystřelila australského hudebníka na vrchol hitparád po celém světě. Společnou tour po arénách odjel i s Jamesem Arthurem, vystupoval na finále fotbalové ligy australského fotbalu a k hostování jej pozvali i producent Kygo nebo americká zpěvačka Ruth B.. 
 
Mezi jeho největší hity patří skladba How Do I Say Goodbye o hrozící ztrátě rodiče. Přestože jsou jeho písničky povětšinou smutné a Lewis se nebojí otevírat témata depresí, rozbitých vztahů nebo vyrovnávání se s nemocí, zůstává veselým člověkem. „U smutných songů se lidé napojují srdcem i ušima, v případě veselých jen ušima. Smutné jsou tudíž dvakrát lepší,“ prozradil pro magazín Headliner před vyprodaným pražským koncertem.

Interpreti