Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Glen Hansard
lis. 18

Glen Hansard

Na poříčí 1047/26, Praha

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

V rámci podzimní části turné ke svému novému sólovému albu „Between Two Shores“ se Glen Hansard zastaví na jediný koncert v České republice v pražském divadle Archa, a to 18. listopadu.
Umělec, který má za sebou rockovou historii v kultovní irské kapele The Frames i oscarové dobrodružství s Markétou Irglovou v rámci projektu The Swell Season sebou přiveze devítičlennou doprovodnou skupinu, ve které nebudou chybět ani smyčce a dechové nástroje. Zvláštním hostem pak bude Javier Mas, dvorní kytarista Leonarda Cohena v jeho posledním koncertní dekádě, virtuos na řadu strunných nástrojů, včetně španělské kytary.
Glen Hansard se v letošním roce vydal nejen na koncertní šňůru k vlastnímu albu, ale v mezidobí stačil absolvovat řadu koncertů s Eddie Vedderem (Pearl Jam), se kterým počátkem července hostovali např. na výročním koncertě The Who na stadioně ve Wembley. Jen o týden později Hansard v rodném Irsku vystoupí na trojkoncertě v dublinském Nowlan Parku na jednom pódiu se svými idoly Bobem Dylanem a Neil Youngem.

Interpreti