Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Gospelové Vánoce
pro. 10

Gospelové Vánoce

Vinohradská 1438/70, Praha

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

Nate Brown patří mezi nejprogresivnější gospelové umělce současnosti. Pochází z Washingtonu DC - hlavního města tohoto hudebního žánru a jeho hudební talent ho zařadil mezi nejrychleji se vyvíjející gospelové hvězdy a přinesl mu tak nespočet hudebních cen. 

 Nate Brown je mimo jiné i vynikající saxofonista, zakladatel Gentle Giant Music Ministries, sbormistr a na saxofon hrál po boku takových jmen jako Wynton Marsalis, Roy Hargrove či legendárního Grovera Washingtona Jr., vystupoval také s gospelovými ikonami jako Donald Lawrence, Hezekiah Walker, Mary Mary, VaShawn Mitchell, Tamel Mann či Richal Smallwood. 

 Jeho jedinečný hudební projev a strhující živá představení vždy zaručují nezapomenutelný zážitek. S uskupením One Voice se Nate Brown spojil v roce 2008 a do současnosti spolu odjeli zhruba 10 evropských tour mj. v Itálii, Španělsku, Neměcku, Švýcarsku, Francii, Velké Británii a v roce 2015 zavítal i do České republiky. 

 Po úspěšném turné po Spojených státech se Nate Brown & One Voice vrací zpět do Evropy. V rámci tohoto turné připravuje na prosinec agentura Pragokoncert exkluzivní koncerty také v ČR. 

 Line up: 

 Nate Brown - Director
 Tyrae Brown - Keybaord 
 Rocco Traetinnio - Saxophone
 Gernard Carpenter (Gutiar) or Tyrae Miller (Tenor) 
 Schley Chase - Soprano 
 Jemila Richardson - Alto
 Sabrena Wright - Soprano
 Lamont Shelton - Tenor