Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Honza Křížek - koncertní křest desky REVOLUCE
pro. 2

Honza Křížek - koncertní křest desky REVOLUCE

Heyrovského 1213/10, Hradec Králové

Vstupenky

Informace o akci

Zpěvák, skladatel a producent Honza Křížek, kterého české publikum zná zejména jako frontmana dnes již kultovní formace z 90. let „Walk Choc Ice“ nebo také jako kytaristu a zpěváka kapely Blue Effect, zavítá společně se svojí novou kapelou do legendárního AC klubu v Hradci Králové v rámci koncertních křtů nového alba „REVOLUCE“, které vyšlo 17. září 2021.

Během večera zazní jak tato poslední crossoverová deska, již dominují razantnost a kytarové riffy, stejně tak vybrané písně z repertoáru kapely „Walk Choc Ice".

Albu „REVOLUCE“ předchází první singl se stejnojmenným názvem REVOLUCE.
 
BIO:
Honza Křížek je český zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a producent, který se už od dětství věnuje hudbě. Po absolvování konzervatoře založil společně se svým bratrem jednu z nejpopulárnějších crossoverových kapel 90. let, „Walk Choc Ice“, která vystoupila v rámci koncertů takových hudebních veličin jako „Rage Against The Machine“, „Faith No More“, „David Bowie“ nebo „Robert Plant a Jimmy Page“. Po ukončení činnosti kapely pokračuje Honza Křížek coby sólový umělec, spolupracoval na řadě hudebních projektů s českými a zahraničními osobnostmi a skupinami, mezi které patřili Ivan Král, David Koller, Miro Žbirka nebo Radim Hladík (Blue Effect).
 

Interpreti