Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Jan P. Muchow & The Antagonists
říj. 17

Jan P. Muchow & The Antagonists

Štefánikova 24, Brno

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

Jan P. Muchow & The Antagonists představí koncertní lahůdku v podobě živého provedení nejznámějších filmových melodií Jana P. Muchowa. Výjimečné spojení českých hudebních osobností přenese na pódium filmové emoce ze známých snímků. Zážitek umocní velkoplošné projekce VJ Clada. #filmmusic
V srpnu 2017 vydal Muchow průřez vlastní filmovou tvorbou, album The Antagonist. Díky skupině The Antagonists dokázal její rozmanitost převést do nevšední koncertní podoby. Na pódiu zazní housle, violoncello, klavír, podmanivý hlas Emy Brabcové, jemná rytmika, hra na pilu, elektronika, kytara i uhrančivý zpěv Václava Havelky. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na legendární song Lucky Boy z filmu Samotáři, křehké téma z filmu Grandhotel, aktuální hit Cowboy Of The River z Teorie tygra, temné tóny z filmů Ve stínu a Normal, hudební hravost z filmu Ženy v pokušení nebo ústřední píseň Out Of Shadow z easternového polského filmu Yuma, v níž poprvé spojil své síly s Václavem Havelkou.
Od svého hereckého i hudebně filmového debutu v kultovním snímku Davida Ondříčka Šeptej (1996) získal za filmovou hudbu čítající na 30 snímků nespočet ocenění. Mezi nimi čtyři České lvy, cenu České filmové kritiky nebo cenu Slovenské filmové akademie Slnko v sieti.
 

Interpreti