Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Lenka Dusilová + Tokyo Drift + další
čen. 30

Lenka Dusilová + Tokyo Drift + další

Na Bydžově, Tábor

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

Koncert Lenky Dusilové proběhne ve čtvrtek při příležitosti vernisáže architektonické výstavy v Elektrárně Františka Křižíka.

Hudebnice, která se svým nejnovějším albem Řeka vyhrála minulý rok tři Ceny Anděl, dorazí do táborského industriálního skvostu nacházejícího se příhodně u řeky Lužnice. Atmosféru komorního koncertu doplní výtvarníci Lukáš Kalivoda a Jan Slanina.

Čtvrteční dvojkoncert uvede set mladé a nadějné Pavly Bastlové alias Tokyo Drift. Její tvorba je postavena v první řadě na křehkém, ale sonicky dominantním hlase. Ke skladbám, ve kterých mimo jiné kombinuje prvky folku a elektroniky, naživo přistupuje performativně, reinterpretuje je a nabízí nové způsoby uchopení svých kompozicí. Živá vystoupení doplní svou vytříbenou selekcí zakladatel severočeského Shotgun festivalu Mooris a závěr bude patřit pražské dvojici Hekaté & Pica Pica.

Harmonogram:

  • 17:00 Mooris
  • 19:00 Vernisáž výstavy a představení nové publikace: Industriální Situace – Místo-Tvar-Program, Benjamin Fragner
  • 20:00 Tokyo Drift
  • 21:00 Lenka Dusilová
  • 22:00 Hekaté b2b Pica Pica

Držitelé festivalového lístku na "„Transformu“":https://goout.net/cs/transforma-2022/szsplvs/ mají vstup zdarma. Vstup na výstavu i vernisáž zdarma.

Interpreti