Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Lucie
srp. 7

Lucie

Výstaviště 1, Brno

Vstupenky

Informace o akci

Kapela Lucie potvrdila svoji účast na letošním ročníku projektu Summer arena 2020. Se svým programem se představí divákům v Brně a Ostravě.

Lucie, která v roce 2018 vydala po šestnácti letech nové řadové album EVOLUCIE a obdržela za něj dvě ceny Anděl, vystoupí v původní, nejznámější sestavě: Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. Návštěvníkům obou akcí nabídne průřez svojí úspěšnou, více než třicet let trvající kariérou.

Lucie vstoupila na českou hudební scénu v roce 1988, nicméně založena byla již o dva roky dříve, kdy také odehrála svůj úplně první koncert.  První sólovou deskou byla stejnojmenná Lucie z roku 1990, posledním albem pak v roce 2018 EVOLUCIE.

LUCIE, mimo jiné držitel titulů Interpret, Skupina a Album dvacetiletí v rámci jubilejního 20. ročníku hudebních cen Anděl nebo například i vítěz Českého slavíka v letech 1999-2002, je obrovským pojmem české hudební scény. Se všemi svými třemi prvními studiovými alby překonala magickou hranici 100 000 prodaných nosičů a získala “Diamantovou desku”. Celkem skupina za dobu svého fungování prodala přes milion hudebních nosičů.

Interpreti