Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

MIDI LIDI
čen. 17

MIDI LIDI

Pernštýnské nám. 176, Prostějov

Vstupenky

Informace o akci

Koncert hudebních kapel které zahrají své písně v určitém pořadí, konečně 
MIDI LIDI
Koně a Prase
Gambini
Prima Musica (dj set)
+ after party : DRUŽBA music club
 
MIDI LIDI
Nikdo se ti nebude smát, když budeš mít lidi rád. Jednoduchým, a přitom naprosto trefným sdělením pojmenovali Midi Lidi na jaře 2021 svou řadovou desku. Jen o den později pak fanouškům přidali nášup ve formě dalšího alba Heal The World, konečně! Nevyzpytatelnost a určování vlastních pravidel patří k hlavním znakům nadčasové skupiny už od jejího vzniku v polovině nultých let v Brně. Specifickou estetiku a smysl pro humor v její hudbě doplňuje hravý electropopový zvuk s osobitými texty, které pohromadě vykrašlují vlastní univerzum Midi Lidí.
Jejich koncerty vás vtáhnou a stanou se jedny z těch nezapomenutelných především díky frontmanovi Petru Markovi a také naprosto skvělým muzikantům z celé kapely!
PETR MAREK frontman skupiny, multimediální umělec, mistr improvizace, režisér, filmař a ještě k tomu rodák z PROSTĚJOVA ! Přijďte mu ukázat že se i na Hané umíme bavit a udělat pořádnou atmosféru! 
 
KONĚ A PRASE
Eko Disko Punk Underground z ValMezu. Třebaže spolu zakládající členové kapely začali hrát po vernisážích už v roce 2013, svou debutovou desku vydali až o sedm let později. Právě Bramborové Hity dostaly Koně a Prase na mapu české alternativní scény. Jejich kritické i zábavné texty o každodenních situacích všedních lidí se z domovského Valašského Meziříčí postupně prosadily třeba v hitparádě Velká sedma a na řadě tuzemských festivalů.
 
GAMBINI
Zástupcem místní scény na tomto mini festivalu bude dnes již legendární uskupení Gambini. Nikdo jiný by se k Midi Lidem a Koně a Prase nehodil víc než oni! Electronic-akustic-experimental-pop o všem co je podstatné a báli jste se o tom mluvit 
“Několik hezkých písní určených k poslechu pro různé příležitosti” to je jejich posledí počin no posuďte sami :

 

Interpreti