Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

MoveBreakers
čec. 4

MoveBreakers

Vratislavovo náměstí 1, Nové Město na Moravě

Vstupenky

Informace o akci

Už znáte MoveBreakers? Zaškatulkovat nás nelze, partybeat pokud chcete. Basa dodává šťávu elektronice od zkušeného producenta Aleše Hyvnara. Uhrančivou zpěvačku se silným hlasem podporuje v melodiích akordeon s pozounem – taková klasika, že? Disco-funky-drum’n’dbass-house-balkan-ska-(t)rap-dubstep-breakbeat-techno-swing.
Od všeho toho tu a tam trochu. Vždy halda energie, tance a zpravidla celonoční party.
MoveBreakers
Originální fúze elektronických beatů, živých nástrojů a neuveřitelné energie na podiu. To jsou MoveBreakers. Kapela, která od roku 2015 odehrála přes 200 koncertů v České republice, Itálii, Španělsku, Německu, Rakousku a na Slovensku.
V listopadu 2017 vyšlo první album Are You Here?, které představuje 12 originálních skladeb a vyšlo skrze SupraphonOnline a je dostupné na všech zásadních streamovacích paltformách jako jsou iTunes, Spotify nebo Deezer. Druhá deska má spatřit světlo světa v druhé polovině roku 2020.
MoveBreakers hrají třaskavý mix disca, funky i italského folkloru s dalšími žánry jako electro-swing, ska, house, trap a nebo drum’n’bass a každé vystoupení je jedinečnou party, kde se nechají strhnout opravdu všechny generace posluchačů.
Skupina si získává stále větší podporu nejen v České republice, ale i v zahraničí, zejména pak v Německu a Itálii. Texty jednotlivých písní jsou převážně v angličtině. V několika písních však zazní i čeština, italština, španělština, francouzština a dokonce i srbština.
MoveBreakers se za krátkou dobu své existence vyhoupli mezi nejvýraznější české klubové i festivalové kapely. Veškeré aktivity včetně bookingu, promotion, nahrávání i masteringu songů řeší pouze členové kapely.
Obsazení:
Alena Krejčová – zpěv
Aleš Hyvnar – looping, sampling, aranžmá, kytara, perkuse, producent al-esh.cz
David Kadlec – pozoun
Antonio Cammarata – akordeon
Michal Rolčík – baskytara

Interpreti