Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Něco něco + Khan + Ing'n'Lolita
kvě. 26

Něco něco + Khan + Ing'n'Lolita

Havířská 933/11, Plzeň

Vstupenky

Informace o akci

Něco něco Lehkonohý pop s intimními texty. Kapelu tvoří zpěvačka Alžběta Trusinová a Tomáš Tkáč (zpěv, syntezátor, kytara), od roku 2021 je na koncertech doprovází bubeník Václav Šafka. Sami sebe vnímají jako elektro-písničkářský projekt, který žánrově plynule přechází mezi (synth) popem, hravou elektronikou a tanečními plochami. Diskografie obsahuje debut Začíná (2020) a loňské album Útržky – obě u labelu Divnosti.
Khan (Austrálie) Progressive – psychedelic – stoner – rock. Z daleké a do nedávna pandemií zcela odříznuté Austrálie do Čech dorazí Khan. Trio z Melbourne se pohybuje v těžce psychedelických až stoner rockových vodách a na jejich facebookový či bandcampový profilech mají již slušně početnou fanouškovskou základnu. Skvěle budovaná atmosféra každýho songu, harmonie a nad tím vším silný vokál. Khan mají na kontě celkem 3 desky a recenzenti je přirovnávají třeba k Tool, Soundgarden, Elder nebo třeba Karnivool. https://khanofficial.bandcamp.com/
Ing'n'Lolita Projekt založili v roce 2019 Petr Mastroiany z Plzně a Julia Bubulina z Kanady. Jejich show je bizarně tajemnou přehlídkou kostýmů, rekvizit a garbage-glamových klišé. Hudba je podivným koktejlem temného disca, avantgardního punku, industriálního blues a psychedelie. Při koncertu místy zazní covery Soft Cell či Dead Kennedys, DAF, ale i Karel H. Borovský.

Interpreti