Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

November 2nd + Munroe
lis. 20

November 2nd + Munroe

Purkyňova 17, Svitavy

Vstupenky

Informace o akci

NOVEMBER 2ND

Česká kytarová kapela November 2nd o sobě dává po pauze vědět novým hudebním materiálem a koncerty. Skupina kolem zpěvačky a kytaristky Alexandry Langošové před časem vypustila do světa skladbu a videoklip Love Me or Leave Me (TX, TN) . Na ní navazuje singl I Feel Love, který muzikanti zvukově vybrousili společně s americkým zvukovým inženýrem Johnem Nettim (Rival Sons, Buddy Guy, Sturgill Simpson…). I Feel Love naživo zazní i v sobotu 11. dubna ve Svitavách, kam kapela dorazí s mixem největších hitů (včetě Cut Up, Tomcat Blues, Run...), které proloží novými skladbami.

November 2nd:
Alexandra Langošová - zpěv, kytara
Roman Helcl - kytara
David Babka - kytara. zpěv
Jakub Vejnar - basa
Petr Ptáček - bicí

MUNROE
Nástrojový minimalismus, černobílá estetika, syrovost odkazující k Jarmuschově filmu Dead Man a trochu jesenického voodoo. Tribalní rokenrol, postavený na výrazném riffu, šamanském groovu, jednoduchost přetahující se s tajemnou rafinovaností.
Kay BURIÁNEK (Sunshine, Headliner, Instinkt, Radio 1) o MUNROE napsal:
"Nejsou z Prahy. Překvapivě. Vylezli z močálů a rašelinišť kdesi v Jeseníkách, či z labyrintu nekonečných lesů, někde kolem Opavy. Jsou dva, jsou hluční, jsou hypnotičtí a černobílí. Mají rádi kryptické vzkazy, oheň, tmu rozřezanou ostrým světlem, i tribální rokenrol, postavený ne jednoduchém prastarém riffu. Od The Doors a The Velvet Underground až ke The Kills, The White Stripes, The Dead Weather. Hezky česky a nadivoko. Munroe jsou kapelou, která nemá v Čechách obdoby. Bylo by fajn je objevit jako první a říkat, jo, my jsme byli u toho! "

Vstupné:

230 Kč na místě

Interpreti