Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Opera revival
bře. 21

Opera revival

Online

Vstupenky

Informace o akci

Koncert operních melodií ve virtuálním 3D světě ve stylu počítačové hry. Sólisty z Opera studio Praha doprovodí Orchestr Komorní filharmonie Pardubice s hostem Pavlem Šporclem, celým večerem pak provede Václav Žmolík.

Se vstupenkou obdržíte vstup do virtuálního 3D světa jako v počítačové hře. Žádné speciální brýle nejsou potřeba. Vytvoříte si vlastní postavu, obléknete ji do gala, projdete se s přáteli, dáte si sraz před divadlem a půjdete společně na představení. U stolu si můžete popovídat přes videohovor, setkat se s někým novým, promluvit si o koncertě. Zároveň si v závislosti na místě bydliště můžete objednat menu z "blízké restaurace":https://www.operastudio.cz/restaurace-opera-revival/ z nabídky, které Vám bude dovezeno až domů, a můžete tak vychutnat společný večer s přáteli, krásnými melodiemi a dobrým jídlem.

Dirigent: Sébastien Bagnoud Režie a pantomima: Vojtěch Svoboda Zpěv: Karolína Cingrošová, Anita Jirovská, Daniel Klánský, Barbora Ďubeková Host: Pavel Šporcl Doprovod: Komorní filharmonie Pardubice Pořadem provází: Václav Žmolík

K účasti na koncertu je potřeba pouze běžný stolní počítač či notebook. Více informací o akci "zde":https://www.operastudio.cz/koncert-ve-virtualni-realite-opera-revival/.

Interpreti