Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Queen Revival Princess
Akce zrušena
říj. 30

Queen Revival Princess

Ukrajinská 283, Litvínov

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

 PRINCESS  předvádí skvělou show nejznámějších hitů Freddie Mercuryho a skupiny Queen. Hudebníci z Krnova přesvědčivě zvládají rukopisy legendární kapely a v čele se skvělým představitelem Freddieho dokáží během několika okamžiků rozezpívat a vtáhnout posluchače do atmosféry svého vystoupení a navodit příjemnou náladu skladbami britské skupiny.

PRINCESS  se představuje na hudební scéně jako revivalová kapela od počátku roku 1997. Díky širokému spektru posluchačů a milovníků hudby Queen se řadí s 1.150 odehranými koncerty mezi přední oblíbené revivalové skupiny.

PRINCESS  se těší nebývalému zájmu v Polsku, ve kterém má kapela za sebou více než 440 koncertů na open air akcích, včetně setkání s předními polskými skupinami a interprety ( Lombard, Urszula, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Bajm, Brathanki, Feel a další ). V roce 2004 získala kapela v Polsku 1. místo na evropském "Festiwalu Cowerów Tama 2004" a Cenu publika mezi kapelami s mezinárodní účastí. V polském městě Plock roku 2007 Princess vystoupili i před britskou legendou hard rocku, skupinou Uriah Heep. Kapela uskutečnila i několik desítek vystoupení na Slovensku, v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Úspěšným krokem zájmu o Princess jsou i odvysílaná vystoupení v zábavných pořadech televizí Prima, Nova, ČT a také na polských regionálních stanicích včetně TVP2. Mimo jiné skupina vystupovala v mnoha doprovodných programech na různých mezinárodních závodech a soutěžích ( MS juniorů v krasobruslení, Motocyklová šestidenní, závody trucků v Mostu, automobilová rallye Bohemia cup, mezinárodní závody dragsterů v německém Cottbusu, Winter park v Berlíně aj ).

Interpreti