Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Rendez-vous: Radka Fišarová
Akce zrušena
lis. 26

Rendez-vous: Radka Fišarová

Kovářova 1615/4, Praha

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

Česko-francouzský koncertní program, ve kterém Radka Fišarová se svým doprovodem přináší nejen francouzský šanson předních francouzských interpretů (E. Piaf, Ch. Aznavour, M. Mathieu atd.), ale také slavné filmové melodie a písně v netradičních aranžích. Velkou část repertoáru tvoří také české autorské písně a šansony v kombinaci s muzikálem.
S Radkou na koncertě spolupracují muzikanti: Aliaksandr Yasinski – akordeon, Miroslav Linka – kytara a Radek Doležal – bicí.
Radka Fišarová o sobě a hudbě: „Narodila jsem se ve znamení střelce a od dětství mě bavilo zpívat. Měla jsem to štěstí, že jsem měla maximální podporu v rodině, a tak jsem do prvního sboru zavítala již v pěti letech. Později jsem zpívala ve folkové skupině své starší sestry, která vždy byla mým velkým vzorem, a později jsem založila vlastní country skupinu. Mimochodem, country mě stále baví. Moje cesta, provázená hudbou, ovšem vedla na konzervatoř, kde jsem si oblíbila swing, jazz a muzikál. Ten mi zůstal pod kůží a od let své dospělosti se věnuji tomuto žánru na divadelních prknech. Od dětství jsem byla zvyklá koncertovat, bavilo mě to ze všeho nejvíc, a to mi zůstalo dodnes. Opět díky jednomu z muzikálů jsem objevila šanson, který již několik let plní repertoár našich koncertů s mými báječnými muzikanty.“

Interpreti