Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Velikonoční benefiční koncert
dub. 12

Velikonoční benefiční koncert

Palackého nám. 1154/1, České Budějovice

Vstupenky

Informace o akci

Velikonoční benefiční koncert.
POŘÁDANÝ VE SPOLUPRÁCI
Canzona
českobudějovický smíšený sbor. Od letošního roku pracuje pod vedením Petry Nové. Canzona působí v jihočeském povědomí již více než desítku let a získala mnohá ocenění na různých místech České republiky. Pravidelné sborové zkoušky doplňují i víkendová soustředění, které sbližují náš kolektiv. Žijeme v době, pro kterou je charakteristické také setkávání s lidmi odkudkoli. Snažíme se, aby repertoár byl pestrý, tvoří ho písně z rozličných kulturních období, oblastí i žánrů.
Svou činností chceme podpořit krásu sborového zpěvu, spojit lidi všech věkových kategorií včetně mladé generace se zájmem o zpěv a kulturu. Radost z písní nás přesvědčuje o tom, že hudba naplňuje náš život.
Vox Novus
Ženský pěvecký sbor Vox Novus oslavil vloni desetileté výročí své existence. Za tuto dobu uspořádal bezpočet koncertů, vystoupil na mnoha festivalech tuzemských i zahraničních, z nichž si dovezl vesměs ta nejvyšší ocenění. Pracuje pod hlavičkou Základní umělecké školy Bezdrevská 3 v Českých Budějovicích, stejně jako smíšený sbor Canzona. Spolupracujes Jihočeskou filharmonií. Členkami jsou ženy různého věku a různých povolání, které spojuje láska k hudbě a sborovému zpěvu. Sbor vede Petra Nová, na klavír doprovází Magdalena Nová.
a
Husův sbor v Českých Budějovicích
 
Těšit se můžete také na velikonoční tombolu. Výtěžek z akce bude využit na přímou práci v rodinách s dětmi se zrakovým a kombinovaným postižením ve Společnosti pro ranou péči.
Děkujeme všem, kteří do toho jdou s námi.