Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Vlasta Redl & band + Vladimír Merta Trio
Akce zrušena
zář. 1

Vlasta Redl & band + Vladimír Merta Trio

Palackého třída 12, Brno

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

Ojedinělý koncert legendárních muzikantů a jejich doprovodných těles, Vlasty Redla s kapelou a tria Vladimír Merta –Jan Hrubý-'– Ondřej Fencl, se uskuteční 1. 9. 2021 v Kulturním centru Semilasso.

Nejprve vystoupí s hodinovým blokem písničkářská ikona Vladimír Merta s fenomenálním houslistou Janem Hrubým a o generaci mladším klavíristou Ondřejem Fenclem. Druhou, delší část večera pak obstará moravský bard Vlasta Redl se svou famózní doprovodnou kapelou nabitou předními česko-slovenskými instrumentalisty. Jak Redl, tak Merta s Hrubým představují na české scéně ojedinělé solitéry, nezaměnitelné stavební kameny zdejšího muzicírování, od nichž zhusta berou generace následovníků. Pódium spolu za celá desetiletí nesdíleli – k tomu dojde letos pouze na dvou koncertech, z nichž jeden se uskuteční právě v Brně. Bezpochyby půjde o mimořádný a neopakovatelný hudební zážitek.

„Je možné, že během druhé části večera dojde k nějakému prolnutí, ale to bych nechal osudu.“ odpověděl strůjce myšlenky, klavírista Ondřej Fencl na otázku, zda si zahrají všichni společně.

Interpreti