Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Výroční Koncert Marien
pro. 12

Výroční Koncert Marien

Jiráskova 1963, Pardubice

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

Tradiční výroční koncert domácí skupiny Marien se uskuteční v sobotu 12.12. 2020. S ohledem na platná opatření spočívající v omezení kapacity vnitřních akcí, jsme pro letošní rok připravili dva po sobě jdoucí koncerty. Hlediště jsme pro Vás připravili z většími rozestupy mezi sedadly.

První koncert se začátkem v 16:00 – by mohl udělat radost všem přespolním, kteří na naše koncerty jezdí z větší dálky. Po důkladném vyvětrání a desinfekci prostor zahájíme druhý koncert v 20:00.

Rozdělením představení na dva samostatné koncerty, vznikla příležitost připravit hlediště s většími rozestupy mezi sedadly, a maximálně zvýšit vaše pohodlí a bezpečí. Předprodejní síť je navíc připravena na žádost příslušné Krajské hygienické stanice poskytnout anonymizované údaje návštěvníků (v rozsahu řada, sedadlo, e-mail a telefonní číslo) v případě, že by to bylo potřeba pro zajištění trasování kontaktů v rámci zamezení šíření koronaviru. Ale věříme, že díky všem přijatým opatřením ničeho takového nebude třeba, a navštívení našeho koncertu bude pro Vás bezpečné.

Hudební skupina Marien z Pardubic patří k nejoblíbenějším tvářím současné české generace žánru folkové, country a trampské hudby. Věnují se akustické kytarové muzice a vícehlasému zpívaní, hrají melodické písně převážně z dílny Víti Troníčka. Hudebně skupina staví na tradičních hodnotách folkové hudby a tím zůstává přitažlivá pro široké věkové spektrum posluchačů. Kromě mohutných vokálů a silných písní je pro Marien typická i jedinečná koncertní energie a doslova rodinný humor.

Interpreti