Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Welicoruss / Innerpshere
led. 20

Welicoruss / Innerpshere

Na Sadech 18, České Budějovice

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

WELICORUSS / INNERSPHERE "World Falls Tour 2023/24"
Epic extreme metalová kapela Welicoruss se vynořila z dvouleté hibernace, aby představila novou show obsahující skladby ze všech 4 alb. Welicoruss jsou opět připraveni dobýt českou svou energickou, zběsilou show, kterou rozhodně musíte vidět naživo!
Styl kapely je těžké popsat, ale v průběhu let se členové kapely shodli, že hudebně nejblíž má k epickému extrémnímu metalu, který ztělesňuje zuřivost black metalu, epičnost symfonického metalu a složité aranže a rytmy progresivního metalu.
Welicoruss již vystoupili na mnoha kultovních festivalech v Evropě, absolvovali rozsáhlá turné a v současné době kapela aktivně pracuje na novém albu "Deadman's Manifest", které vyjde v roce 2024.
VIDEO "Siberian Heathen Horde": https://youtu.be/ab7ddpqiO9w
VIDEO "Spellcaster": https://youtu.be/J3AJqMGAhcM
LIVE "Legends Rock Festival": https://youtu.be/v5Xofmuks0w
__________________
INNERSPHERE - melodic death / black metal [Pilsen, CZ]
je melodic-death metalová kapela z Plzně, České
Republiky založená na konci roku 2015. Tento kvartet míchá prvky různých metalových a i rockových subžánrů a je možné poznat vlivy progresive, thrash, black nebo doom metalu a při tom si stále zachovávají agresivní elementy napříč tvorbou. Poslední alba jsou více zaměřena na výpravu, atmosféru či ducha skladeb a jsou epičtější.
Innersphere je aktivní kapelou hned od první sestavy (2016) , kdy objíždějí koncerty nejen v ČR, ale také v Německu, Polsku, Rakousku, na Balkáně a dál... pracují na hudbě a kapele, aby se dílo dostalo ještě dále. Vydané byly zatím 3 studiové nahrávky - debutové EP a 2 dlouhohrající desky “Amnesia” a “Omfalos”. Třetí řadové album “In The Shadow of the Sun” je již natočeno a řeší se jeho vydání.
VIDEO: https://youtu.be/VHCWA-sjJQE

Interpreti