Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Dermacol Love Day 2020
kvě. 1

Dermacol Love Day 2020

Havlíčkovy Sady, Praha

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen

Informace o akci

Prvního května se pražská Grébovka již po čtvrté promění díky Dermacol Love Day. Dermacol Love Day je festival, který se i letos zaměří především na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání s celou svou rodinou. Pro návštěvníky bude připraven bohatý doprovodný program – zahraje například Abba Stars Revival Band from Prague. V rámci akce bude možné se setkat s hvězdami z pořadu Česko Slovensko má talent a s osobnostmi televize Prima, v čele s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem. Celý den završí hudební vystoupení Mikolase Josefa a chybět nebude ani přání k devátým narozeninám kanálu Prima Love.
Program: kosmetické poradenství, líčení, kadeřnické workshopy, lakování nehtů, masáže, kurz první pomoci s Českým červeným křížem, autogramiády osobností TV Prima, setkání s herci z oblíbeného Modrého kódu, líbání pod rozkvetlou třešní, fotokoutky, Primáčkova dětská zóna s kreativními dílnami a medvídkem Haribo, lekce jógy, chillout zóna časopisů Story a Glanc, men zóna pro mužský doprovod, lechtivá red zóna a další.
Vstup na akci je zdarma. Pokud si ale návštěvnice zakoupí tašku Dermacol, budou zdarma nalíčeny, manikérky jim nalakují nehty a navíc si odnesou dárky v minimální hodnotě 700 Kč. Růžová taška Dermacol obsahuje 4 výrobky značky Dermacol (pleťový krém, tělové mléko, líčidlo na rty a tváře a podkladovou bázi pod make-up), časopis Glanc, papírové dárky Kreativ a spoustu dalších překvapení.
Akce se koná od 11 do 21 hodin. Nejbližší vsup do sadů k akci je z ulice Rybálkova.

Interpreti