Koncerty v ČR ČR Praha Brno Plzeň Olomouc Ostrava

Třebsínská Zvonička Plus 2019
čec. 6

Třebsínská Zvonička Plus 2019

Krňany

Informace o akci

Letos se vydáváme vstříc k lidem, kteří nejen mají rádi skvělou muziku, bez které by se žádný hodnotný festival neobešel, ale i k lidem, kteří mají upřímný vztah k přírodě, zajímá je ekologie a životní prostření.

Budou zde hrát ty nejlepší kapely v oblasti country music Pacifik, Taxmeni, Schovanky, Jitka Vrbová, Nová Sekce a další. 

Budeme ctít vodu, přednášet, besedovat, prezentovat se budou různé organizace s jejich ekologickými programy, RNDr. Václav Cílek CSc. bude patronem akce a jeho otec Václav G Cílek na akci oslaví krásné 90. narozeniny, Jiří Jiroušek předvede Nebeské fotografie focené z rogala, publicista a dokumentarista Mgr. Václav Šmerák s archeologem Janem Viznerem pokřtí novou publikaci Infosešity Sekanka atd.. 

Děti si budou užívat ve skákacím hradu a na trampolíně, jezdit na koních, nechají si namalovat na obličej něco veselého nebo se něco přiučí v dětských dílnách. 

A co dospělí, kromě poslechu muziky se budou kochat pohledem na motocykly Harley – Davidson, kterým zdarma provedeme diagnostiku motoru, prohlédnou si US bojovou techniku z druhé světové války a pohovoří s jejich majiteli v uniformách, pravděpodobně přijede bojový HUMMER z Afghanistanu a přijedou se představit hasičská auta z Třebsína a Hradištka. 

Křtít novou éru festivalu přijde Opat Heřman z benediktinského kláštera na Ostrově. K jídlu slané, sladké, mastné, suché i kyselé, zkrátka vše po čem se vám bude ještě dlouho stýskat. A pivo, to jako vždy poteče proudem. A mnohé a mnohé další. Parkování zdarma přímo v areálu akce. 

Interpreti